21.06.2018, godz.:
rozmiar czcionki domyślny rozmiar czcionki średni rozmiar czcionki duży
Kontrast:
tekstowa
Wieści z PZDRTelewizja WMODR

Finał XVII edycji konkursu "Sposób na Sukces"  [2017-07-13]

Finał XVII edycji ogólnopolskiego konkursu  "Sposób na Sukces"

W dniu 4 lipca 2017 roku w Rezydencji Belweder w Warszawie, odbyła się gala finałowa XVII edycji ogólnopolskiego konkursu "Sposób na Sukces". Patronat Honorowy nad konkursem sprawował Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda, a nad galą finałową konkursu Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztof Jurgiel. Organizatorem głównym konkursu było Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie.

W tegorocznej edycji konkursu Rada Programowa wyłoniła 14 laureatów (w tym 3  z województwa warmińsko-mazurskiego), w kategoriach: indywidualnej, rodzinnej, zespołowej, inicjatyw na rzecz rozwoju społeczności lokalnych. Dwa przedsięwzięcia uhonorowano wyróżnieniem.

Laureatów wyłoniono (po wizytach w miejscu zgłoszonych przedsięwzięć), z grupy 24 nominatów (w tym 4  z woj. warmińsko-mazurskiego), wybranych z ponad 60 zgłoszeń.

Przedsięwzięcia wyłonione w XVII edycji konkursu, to przykłady różnych inicjatyw tworzących miejsca pracy i aktywizujących społeczność lokalną. Wiele z nich efektywnie wykorzystało środki finansowe pozyskiwane w ramach  różnych działań z PROW 2007-2013 oraz  PROW 2014-2020.

W imieniu Prezydenta RP  Andrzeja Dudy, gości powitała i wręczała lauretom imienne listy gratulacyjne Pani Barbara Fedyszak-Radziejowska – doradca Prezydenta ds. Wsi i Rolnictwa.

W imieniu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi  Krzysztofa  Jurgiela, gości powitał Jacek Bogucki - Sekretarz Stanu
w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi
.

Laureaci i wyróżnieni otrzymali nagrody rzeczowe (telewizory), statuetki i dyplomy ufundowane przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, które wręczał Jacek Bogucki.

Dyrektor Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Jacek Węsierski po wręczeniu nagród i listów gratulacyjnych, podziękował współorganizatorom (w tym ośrodkom doradztwa rolniczego), sponsorom i partnerom konkursu, partnerom medialnym  za wsparcie merytoryczne i organizacyjne. Zaznaczył również, że podjęta inicjatywa będzie kontynuowana przez kolejne lata.

Laureaci z województwa warmińsko-mazurskiego zgłoszeni do konkursu przez Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą Olsztynie, otrzymali również :

• Puchar i list gratulacyjny od Wojewody Warmińsko-Mazurskiego Artura Chojeckiego, które  wręczał Marcin Domian, 
  doradca Wojewody
;

List gratulacyjny i album od Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego,  Gustawa Marka  Brzezina, które  wręczał Jarosław Sarnowski, Dyrektor Departamentu Rozwoju Obszarów Wiejskich i Rolnictwa;

Dyplom i książkę („Spiewy Historyczne J.U. Niemcewicza”) od Dyrektora Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doradztwa
  Rolniczego Damiana Godzińskiego, które wręczała Małgorzata Micińska-Wąsik, Z-ca Dyrektora W-MODR;

Listy gratulacyjne i upominki  wręczane  przez  lokalne władze samorządowe.

Wielu z laureatów miało możliwość zaprezentowania swoich produktów  (w tym degustacji) podczas gali finałowej.
Był wśród nich nasz laureat Grzegorz Winiarek, którego stoisko z kozimi serami cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem.

Laureaci z woj. warmińsko –mazurskiego

FOTORELACJA

 

Ogolnopolska siec zagrod edukacyjnych

Copyright © 2008 - 2018 Warmińsko - Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Zamknij Informacja o przetwarzaniu danych osobowych 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie, ul. Jagiellońska 91, 10-356 Olsztyn. 2. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: administrator@w-modr.pl, telefonicznie pod numerem tel./fax: +48 89 535 76 84; +48 89 526 44 39 lub pisemnie pod adres siedziby administratora. 3. Administrator wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym może Pani/Pan się skontaktować poprzez e-mail: inspektor@w-modr.pl, telefonicznie pod numerem tel./fax: +48 89 535 76 84; +48 89 526 44 39 lub pisemnie pod adres siedziby administratora. Z inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem. 4. Dane osobowe podane przez Pana/Panią w celu uzyskania porady/informacji/konsultacji będą przetwarzane w celu udzielenia porady/informacji/konsultacji. 5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo żądania ich sprostowania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu. 6. Pani/Pana dane mogą być udostępnione przez Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów prawa. 7. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do udzielenia porady/informacji/konsultacji. 8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest niezgodne z prawem.

Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.