21.06.2018, godz.:
rozmiar czcionki domyślny rozmiar czcionki średni rozmiar czcionki duży
Kontrast:
tekstowa
Wieści z PZDRTelewizja WMODR

Konkurs fotograficzny "Rolnictwo to moja pasja"  [2017-07-04]

 

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą
 w Olsztynie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym

"ROLNICTWO TO MOJA PASJA"

 Głównym założeniem konkursu jest ukazanie piękna warmińsko-mazurskiej wsi i rolnictwa. Uchwycenie na fotografii wyjątkowości ludzi, zwierząt, uroku zagrody wiejskiej oraz trudu pracy rolnika jest niewątpliwie sztuką.

Konkurs będzie rozstrzygany w trzech kategoriach:
1. bezpieczna zagroda,
2. zwierzęta gospodarskie,
3. bezpieczna praca na wsi.

Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie trzy fotografie (po jednej z każdej kategorii).
 
Każde zgłoszone do konkursu zdjęcie powinno być zatytułowane!

Zgłoszenia należy przesyłać na adres:

  • Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie,
    ul. Jagiellońska 91, 10-356 Olsztyn, na płycie CD-R  lub
  • bezpośrednio na adres email: m.lucek@w-modr.pl z dopiskiem "Konkurs fotograficzny"

Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród dla laureatów odbędzie się podczas XXIV Jesiennych Targów Rolniczych, które organizowane będą w dniach 02-03 września 2017 r., na terenie Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie, przy ul. Jagiellońskiej 91.

TERMIN NADSYŁANIA ZDJĘĆ MIJA  31 LIPCA 2017 ROKU

Regulamin konkursu

Karta zgłoszenia

Szczegółowe informacje: Małgorzata Łucek, kom. 665 892 879, m.lucek@w-modr.pl

 

Ogolnopolska siec zagrod edukacyjnych

Copyright © 2008 - 2018 Warmińsko - Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Zamknij Informacja o przetwarzaniu danych osobowych 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie, ul. Jagiellońska 91, 10-356 Olsztyn. 2. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: administrator@w-modr.pl, telefonicznie pod numerem tel./fax: +48 89 535 76 84; +48 89 526 44 39 lub pisemnie pod adres siedziby administratora. 3. Administrator wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym może Pani/Pan się skontaktować poprzez e-mail: inspektor@w-modr.pl, telefonicznie pod numerem tel./fax: +48 89 535 76 84; +48 89 526 44 39 lub pisemnie pod adres siedziby administratora. Z inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem. 4. Dane osobowe podane przez Pana/Panią w celu uzyskania porady/informacji/konsultacji będą przetwarzane w celu udzielenia porady/informacji/konsultacji. 5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo żądania ich sprostowania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu. 6. Pani/Pana dane mogą być udostępnione przez Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów prawa. 7. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do udzielenia porady/informacji/konsultacji. 8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest niezgodne z prawem.

Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.