21.06.2018, godz.:
rozmiar czcionki domyślny rozmiar czcionki średni rozmiar czcionki duży
Kontrast:
tekstowa
Wieści z PZDRTelewizja WMODR

Wydawnictwa

Gazeta  |  ReklamaBroszury i ulotki


„Bieżące Informacje” to rolniczy biuletyn informacyjny, którego wydawcą jest Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie, nieprzerwanie od roku 1993. Zagadnienia poruszane w miesięczniku dotyczą najnowszych technik i technologii produkcji sprzyjających osiągnięciu wysokich standardów jakościowych, ekonomiki produkcji rolniczej, standardów środowiskowych, aspektów zarządzania gospodarstwem, przedsiębiorczości i tworzenia nowych miejsc pracy oraz wprowadzania innowacji.

                              Od 2018 roku biuletyn jest wydawnictwem bezpłatnym.
           Można także bezpłatnie pobrać miesięcznik w pliku pdf z zakładki „Gazeta”.

Archiwalne numery biuletynu z lat 2012-2017 można pobrać wysyłając SMS (koszt: 2,46 zł brutto).

W zakładce "Reklama" znajduje się formularz zlecenia druku reklamy w miesięczniku "Bieżące Informacje".

Zakładka „Broszury i ulotki” jest zbiorem możliwych do pobrania w pliku PDF opracowań autorstwa pracowników W-MODR w Olsztynie. Broszury i ulotki są informacyjnymi materiałami wspomagającymi działalność doradczą i szkoleniową Ośrodka.

Ogolnopolska siec zagrod edukacyjnych

Copyright © 2008 - 2018 Warmińsko - Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Zamknij Informacja o przetwarzaniu danych osobowych 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie, ul. Jagiellońska 91, 10-356 Olsztyn. 2. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: administrator@w-modr.pl, telefonicznie pod numerem tel./fax: +48 89 535 76 84; +48 89 526 44 39 lub pisemnie pod adres siedziby administratora. 3. Administrator wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym może Pani/Pan się skontaktować poprzez e-mail: inspektor@w-modr.pl, telefonicznie pod numerem tel./fax: +48 89 535 76 84; +48 89 526 44 39 lub pisemnie pod adres siedziby administratora. Z inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem. 4. Dane osobowe podane przez Pana/Panią w celu uzyskania porady/informacji/konsultacji będą przetwarzane w celu udzielenia porady/informacji/konsultacji. 5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo żądania ich sprostowania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu. 6. Pani/Pana dane mogą być udostępnione przez Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów prawa. 7. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do udzielenia porady/informacji/konsultacji. 8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest niezgodne z prawem.

Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.