24.05.2018, godz.:
rozmiar czcionki domyślny rozmiar czcionki średni rozmiar czcionki duży
Kontrast:
tekstowa
Wieści z PZDRTelewizja WMODR

XXI Targi Rolne

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Olsztynie zaprasza do udziału w XXI Targach Rolnych, które odbędą się w dniach 21-22 czerwca 2014 r. w Centrum Targowo Konferencyjnym Warmii i Mazur ARENA Ostróda w Ostródzie.

Tegorocznym Targom towarzyszyć będzie Warmińsko-Mazurska Wystawa Zwierząt Hodowlanych oraz konferencja pt. "„Rozwój technologii rolniczych w kontekście idei zrównoważonego rolnictwa”, obejmująca trzy bloki tematyczne: Ekologia – moda czy konieczność; Problemy w świetle integrowanej ochrony roślin; Rozwój biogazowi rolniczych na obszarach wiejskich.

Targi Rolne to przedsięwzięcie promujące rolnictwo i płody produkcji rolnej z regionu Warmii i Mazur. Będą one doskonałą okazją do skorzystania z porad specjalistów i doradców rolnych, wymiany doświadczeń oraz zapoznania się z nowinkami technologicznymi w dziedzinie rolnictwa.

Na Targach Rolnych prezentowane będą między innymi:

  • zwierzęta hodowlane
  • maszyny rolnicze i urządzenia do produkcji roślinnej i zwierzęcej
  • nasiona, nawozy, środki ochrony roślin
  • budownictwo i wyposażenie budynków inwentarskich
  • pasze i dodatki paszowe
  • instalacje wykorzystujące odnawialne źródła energii
  • krzewy i rośliny ozdobne
  • rękodzieło
  • żywność tradycyjna i regionalna oraz produkty ekologiczne

 

 

INFORMACJE DLA WYSTAWCÓW:

Po uprzednim zapoznaniu się z Regulaminem Targów, Regulaminem obiektu oraz przepisami technicznymi i przeciwpożarowymi Centrum Targowo-Konferencyjnego Warmii i Mazur ARENA Ostróda uzupełnione karty zgłoszenia uczestnictwa należy przesyłać do W-MODR w Olsztynie do dnia 6 czerwca 2014 roku.

Karty zgłoszenia uczestnictwa w Targach można nadsyłać pocztą na adres:
Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Olsztynie, ul. Jagiellońska 91, 10-356 Olsztyn
z dopiskiem TARGI
faxem: 89/ 526-44-39; 526-82-29; 535-76-84 wew. 47
e-mailem na adres: sekretariat@w-modr.pl lub targi@w-modr.pl

Regulamin Targów
Regulamin obiektu obiektu Centrum Targowo-Konferencyjne Warmii i Mazur ARENA Ostróda
Przepisy techniczne i przeciwpożarowe  Centrum Targowo-Konferencyjnego Warmii i Mazur ARENA Ostróda


Karty zgłoszenia:
karta dla wystawców branżowych
karta dla wystawców prezentujących przetwórstwo rolno-spożywcze
karta dla wystawców prezentujących krzewy i rośliny ozdobne

Szczegółowe informacje o targach:
tel./fax 89 526 44 39, 89 535 76 84 wew. 45
tel. kom. 605 098 542

 

LOKALIZACJA:

Impreza odbędzie się w nowoczesnym Centrum Targowo Konferencyjnym Warmii i Mazur ARENA Ostróda w Ostródzie położonym przy ul. Grunwaldzkiej 55 w Ostródzie w województwie warmińsko-mazurskim (w pobliżu przebiegają drogi krajowe nr 7 oraz nr 16)

 

Ogolnopolska siec zagrod edukacyjnych

Copyright © 2008 - 2018 Warmińsko - Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Zamknij Informacja o przetwarzaniu danych osobowych 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie, ul. Jagiellońska 91, 10-356 Olsztyn. 2. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres e-mail: administrator@w-modr.pl, telefonicznie pod numerem tel./fax: +48 89 535 76 84; +48 89 526 44 39 lub pisemnie pod adres siedziby administratora. 3. Administrator wyznaczył Inspektora Danych Osobowych, z którym może Pani/Pan się skontaktować poprzez e-mail: inspektor@w-modr.pl, telefonicznie pod numerem tel./fax: +48 89 535 76 84; +48 89 526 44 39 lub pisemnie pod adres siedziby administratora. Z inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem. 4. Dane osobowe podane przez Pana/Panią w celu uzyskania porady/informacji/konsultacji będą przetwarzane w celu udzielenia porady/informacji/konsultacji. 5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo żądania ich sprostowania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu. 6. Pani/Pana dane mogą być udostępnione przez Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów prawa. 7. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas konieczny do udzielenia porady/informacji/konsultacji. 8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych jest niezgodne z prawem.

Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.